Autosport.ba forum

Forum zajednice autosporta u BiH
It is currently Tue Nov 21, 2017 3:44 pm

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
 Post subject: BT Vlasenica 2017.
PostPosted: Tue Jun 20, 2017 5:43 pm 

Na osnovu obilaska SAMS BIH,organizator BT Vlasenica 2017. je pristupio radovima na pripremi staze-lokacija Tugovo. Trka se održava 22/23.7.2017.

Prijavni list i pravilnik stižu u narednih par dana...

Evo vam i slike s lica mjesta

Image

Image

Image

Image

Image

Profile  

Post subject: Re: BT Vlasenica 2017.
PostPosted: Thu Jul 20, 2017 4:10 pm 

Ide li Vlasenica?

Profile  

PostPosted: Fri Jul 21, 2017 8:53 pm 
AK Spin Sarajevo

ide kisa sutra kao i obicno

Profile  

PostPosted: Sat Jul 22, 2017 10:29 am 

Pregled dosadašnjeg toka sezone i kratka najava trke...

http://www.autosport.ba/pregled-sezone- ... nica-2017/

Profile  

PostPosted: Sun Jul 23, 2017 9:10 pm 

Malo smo "prokuhali" ali isplatilo se, ako ništa zbog Đelminih odličnih "prolaza"! Napokon je, nakon serije pehova, i njega pogledala boginja sreće što je uz njegovu uvijek odličnu vožnju bio preduslov za rezultat! Svega par sekundi dijelilo ga je od prvog mjesta u klasi i generali koje je osvojio Ljubijankić u odlično spremljenom Civicu grupe N "kako on kaže, a malo ko u to vjeruje ali je njegovo pravo da u H vozi šta hoće". Seferagić ovaj put nije imao nikakve šanse a Bakir i Harun nisu imali sreće. Bakir još manje od Haruna koji je ipak i pored problema pobijedio Krešu (također u problemima)! Bakirov nedostatak sreće, sve su prilike, bit će izražen u hiljadama maraka i pitanje je da li će uopće popraviti auto do Lopara? Nadamo se da hoće jer bi to tu, ionako najinteresantniju klasu, napravilo dodatno interesantnom! Još ako se pojavi i Šoljić! Danetov 128 je radio k'o singerica ali mu je falio malo duži prenos za još bolji rezultat. Čovjek se sa sjetom sjeti nekih ljepših vremena kada su stazama Juge harale 128-ce u rukama Delmora, Regvarta i još mnogih. Napokon se pojavio i Conjo čiji je Široko napravljen od kombinacije limenih i drvenih elemenata, a koji je u boksu odlično poslužio i za podgrijavanje bureka, radio odlično i da nije sam sebi dao autogol na pola staze i isključio benzinsku pumpu, vjerovatno bi i rezultat bio bolji. Mnogi su gledaoci pored staze čekali Hotinu Lanciu ali nažalost, posljedice izlijetanja u Kotoru su izgleda teže nego što se to učinilo na prvi pogled. 106-ce Vujasina, Riđešića i Enge se nisu pojavile ni na ovoj trci?

Profile  

PostPosted: Mon Jul 24, 2017 9:15 am 

Malo je riječi kojima bih opisao oduševljenje Đanijevim i Harunovim majstorijama. Žao mi je zbog Krainovićevog izlijetanja,ali srećom završilo se dobro i po njega,a i po mene pošto je proletio na pola metra od mene (da sam mačka,sigurno bi mi se oduzeo jedan od 9 života :lol: ). Hrniću svaka čast,koliko sam vidio i više nego zasluženo je pobijedio kao i Tatić. Čestitke svima na rezultatima. Nadam se da će ovakve vožnje prikazivati i do kraja šampionata. Odmorite malo,a onda pakujte prnje jer već u subotu su treninzi u Loparama. Živjeli! :)

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]