Autosport.ba forum

Forum zajednice autosporta u BiH
It is currently Tue Jul 25, 2017 6:31 am

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 60 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Author Message
 Post subject: Re: BT Jahorina
PostPosted: Mon Jun 19, 2017 5:49 pm 

https://youtu.be/faAY80wHmaM

Snimak prve vožnje na Jahorini.
Ja nosim naočale ali odgovarajuću dioptriju. Ovi koji imaju problem sa vidom neka se posavjetuju sa doktorima. Plastične posude nisu ni usporile bijelu Corsu. Sreća pa je blato odradilo taj dio posla...

Profile  

PostPosted: Mon Jun 19, 2017 6:55 pm 

Kol'ko je Corsa letila, dovoljna je bila prazna plastična flaša od Coca Cole da je zaustavi!!! :lol:

Profile  

PostPosted: Mon Jun 19, 2017 7:38 pm 

Letila ili ne letila, samo je veliki manitu htio da iza tih flaša od kokakole ne bude provalija...

Profile  

PostPosted: Mon Jun 19, 2017 8:49 pm 
AK Spin Sarajevo

Nevene, ovdje si ti jedini maliciozan sa svim tvojim komentarima i provokacijama.
Svasta si tu nabacao za ovih par dana, a veoma malo je bilo vezano za temu.
Najvise smo citali tvoju autobiografiju ( kao i vise puta do sada ).

Iako iskreno postujem tvoje vrhunske rezultate, nikada ne pozelim da budem kao ti.
Ako ce mi titule donijeti da budem tako zajedljiv i prepotentan, neka hvala.
Ne bih ni da pod stare dane pricam kako je Bakir krenuo ranije na street raceu ili da paranoisem da mi je neko odvrnuo filter ulja.

Najzalosnije je sto nas i dalje ubjedjujes da su cunjevi na sahtovima, ove smijesne prepreke, gume poredane bukvalno po stazi i ove strasne bankine idealni uslovi za trku.

I da je ne daj Boze neko stradao na onim bankinama, sve vas koji ste ovo branili niko ne bi mogao stici kad bi nastala bjezanija.
Direktor trke bi lezao, a ostali bi se pravili grbavi...i to je vec vidjeno.

Last edited by Engin on Tue Jun 20, 2017 12:30 am, edited 2 times in total.

Profile  

PostPosted: Mon Jun 19, 2017 10:07 pm 

Žao mi je Enga što je ovo sve skupa otišlo ovako daleko! Mic po mic pa dođosmo do tačke kad su pojedinci rekli ono što im je odavno bio nekakav stav ali eto nisu možda imali ranije priliku da ga iznesu. A vjeruj mi da sam ja toga poodavno svjestan tako da me i nije puno iznenadilo! A upravo mi je žao što si ti bio taj glasnogovornik te struje koja bi da omalovaži sve ono šta je neko iz istog "esnafa" postigao u sportu. Ti ćeš vjerovatno ponovo reči da se radi o samopromociji ali šta ja mogu kad su činjenice takve kakve jesu. Naime, ja jednostavno neću da dozvolim da se omalovažava ono što sam ja u tom sportu postigao, a postigao sam sam mnogo više nego svi koji to pokušavaju da opovrgnu zajedno! Upravo iz tog razloga ja pominjem neke činjenice, da se argumentima suprotstavim blaćenju. Možda zbog vašeg takvog načina razmišljanja i niste postigli puno, a već ste dugo u "igri"? Neće vama niko odvrnuti filter ili prepilati poluosovinu (kao Francuzu u Čitluku, za koju ćeš ti reči da je izmišljotina a ja sam je svojim očima gledao) jer za tako nešto treba razlog, a to je rezultat koji nekome smeta? A to sigurno nije 2-3 mjesto. A što se tiče street race-a i tu ima snimak starta na kome se sve ono što ja "paranoišem" i vidi. Onih par čunjeva koje je Gera stavio na šahtove na stazi zamislite da su bili umjesto šikana koje vam nisu smetale na npr. Malačkoj. :evil: Ja možda i jesam malo zajedljiv ali ne i prepotentan ali samo iz prije navedenih razloga, druga je stvar što vama istina teško pada. Jer ako ima bilo šta što sam ja napisao da nije istina, slobodno recite, ja ću se izviniti! A tvrdim da je sve istina, eventualno sam nešto zaboravio? Pitam se kakav bih ja bio nakon 20+ ili čak i 30+ godina bavljenja ovim sportom bez rezultata! Da li bih i i ja bio ljubomoran i nastojao da omalovažim rezultate nekoga ko je imao "sreću" da osvoji nekih 20-tak titula? Srećom, ostat ću uskraćen za odgovor na ovo pitanje! Nažalost, kako sad stoje stvari ti ćeš se Enga umjesto sportskih rezultata, do kojih ti očito nije stalo, pod stare dane sjećati roštilja i ispijenih gajbi piva (ukoliko ne promijeniš svoj pristup trkama, što ti iskreno želim)! I još nešto, kako stvari sada stoje, ne trebaš se bojati problema da ćeš biti kao ja (ma šta pod tim mislio)!

Profile  

PostPosted: Mon Jun 19, 2017 10:11 pm 

I još nešto, nemoj misliti da je tvoje mišljenje opće, neće ljudi da polemišu pa pošalju PP i pitaju me zašto uopće polemišem s vama!

Profile  

PostPosted: Tue Jun 20, 2017 12:27 am 
AK Spin Sarajevo

Nevene,

po ko zna koji put se bavis mojim zivotom, nicim izazvan.

Pogledaj genezu ove rasprave, pa se zapitaj kakve veze ista od toga sto si (vrijedjao, ujedao, podcjenjivao ) ovdje ima veze sa ovim tefericem na Jahorini.
Ja nisam niciji glasnogovornik na tvoju zalost, nego sam te mozda tek provalio.
I meni isto raja govore da te ignorisem , ali ne mogu da ignorism ove gluposti.
I sve ovo sa ovom trkom i svima vama koji je bespostedno branite je ustvari udar na zdrav razum.

Zao mi je sto smo dosli na ovo, stariji si i postovao sam te, kao druga i kao sportsku velicinu.
Brz jesi, ali jednostavno nisi neki covjek i jbga.

Profile  

PostPosted: Tue Jun 20, 2017 11:23 am 

Ti si mi Enga uvijek bio naročito simpatičan i drag i to je bio jedini razlog zašto sam ti ponekad pokušao dati neki savjet kao stariji i iskusniji. I meni su, kad sam bio na početku, drugi davali savjete ili sam ih ja tražio od njih, i to je bio puno kraći put nego da čovjek sve isprobava na svojoj koži. Ti nažalost nisi nikad htio da prihvatiš nijednu moju dobronamjernu sugestiju pa su možda i zato neki značajniji rezultati i izostali? Vjerovatno imaš nekoga iskusnijeg i uspješnijeg koji te savjetuje? Ako sam kad i "vrijeđao, grizao, potcjenjivao" to je mogao biti samo odgovor na ono što si ti meni (neosnovano) upućivao. Hvala ti na konstataciji da nisam neki čovjek, samo ako bi mogao da je malo pobliže obrazložiš? Možda sam nekom ostao dužan, nisam pomogao ako sam mogao, nisam dao savjet ako mi je tražen, podmetn'o sam nogu umjesto da pružim ruku? Budi malo konkretniji! A možda je to ipak samo činjenica da sam prilično uspješan u sportu, poslovnom kao i privatnom životu? Možda malo štrčim iznad nekog prosjeka pa to bode oči? Možda je to taj razlog? Možda nisam kakav čovjek zato što sam Lazi posudio novu novcatu optiku za trapove pa je sticajem okolnosti radio s njom 7 godina, ili nisam Conji posudio lamelu u Šekovićima kao i došlepao slupanog Golfa iz Vrhnike a Cviki Čikorovog Yugu iz Dubrovnika pred rat, ili posuđivao Domi kišne točkove za Integru itd... Naravno sve ovo bez naknade osim goriva! Možda je problem što sam te stigao i prestigao za minut na Lovćenu, pa ipak je Integra brža od Swifta?
I pogledao sam genezu ove rasprave i još jednom se uvjerio da ste ti i tvoji istomišljenici bili ti koji su "podizali letvicu" svaki sljedeći put vjerovatno ne mogavši racionalno objasniti nevoženje ove trke.

Profile  

PostPosted: Tue Jun 20, 2017 1:55 pm 

A da se vi gospodo vratite na temu? Brdska trka Jahorina 2017. Jedni smatraju da je sve bilo ok, drugi misle da nije i to je to. Za neke stvari vezano za trku imamo slike i snimke. Ovo sve drugo nema smisla pisati. To može i na privatne poruke. Ipak se ljudi viđaju po trkama i nema smisla da jedni od drugih okreću glavu zbog gluposti.

Profile  

PostPosted: Tue Jun 20, 2017 2:31 pm 

Ova ti je pametna ali malo zakašnjela! Teške su riječi pale i tu više nema nazad!

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 60 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

All times are UTC + 1 hour [ DST ]